Akce školní družiny

V muzeu pan průvodce vyprávěl o historii bezpečnostních sborů, děti viděly uniformy, dopravní prostředky, vyslechly příběhy z vyšetřování. Na dopravním hřišti děti hledaly stopy pachatelů. Nejlepší detektiv byl odměněn stavebnicí.

Ivana Šafářová

Druhý letošní výlet byl do tropických skleníků, kde probíhala výstava orchidejí. Poté jsme prošli venkovní částí zahrady a kochali se barevností podzimu.

Ivana Šafářová

Na setkání s myslivci s vždy těšíme. Děti se aktivně podílely na plnění zadaných úkolů. Na stanovištích určovaly stromy, dřeviny, listy a plody. Ukázka dravců a střelba ze vzduchové pistole patří k nejoblíbenějším aktivitám. Občerstvení a upomínkové předměty byly sladkou tečkou podzimního odpoledne.

Ivana Šafářová

Paní průvodkyně nás provedla od základních kamenů dole až po trigy na střeše divadla.