ZaměstnanecFunkceVyučované předmětye-mail

Asistent pedagoga

Michaela Smažáková, DiS. 4. B

Učitelé 2. stupeň

Mgr. Barbora Štambergová třídní 9. třídy Z, Př, Inf, SEV, Sp, Vv Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školní družina, školní klub

Ivana Šafářová vedoucí školní družiny - 1. třída přízemí vpravo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Michaela Smažáková, DiS. vychovatelka - 2. A , 3. B chlapci přízemí vlevo Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Školník

Roman Trojan školník