Školní akce

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bude probíhat od 17. května prezenční výuka pro všechny žáky 1. a 2. stupně.  Podrobnější informace k výuce ve všech třídách naleznete níže:

Ani tento školní rok na nás Městská část Prahy 2 a její městská policie nezapomněla. V pondělí odpoledne nám pan radní Michal Zuna spolu se zástupci městské policie přivezl velikonoční pomlázky. Jsou pro vás nachystané ve vestibulu školy. Kdo má chuť se zastavit, může si ji vyzvednout :)

Vážení rodiče,

na základě rozhodnutí vlády bude od 12. dubna zahájena rotační prezenční výuka na 1. stupni. Na 2. stupni probíhá nadále distanční výuka, která je povinná.  Podrobnější informace k výuce na 1. stupni naleznete níže:

Ministerstvo školství, mládeže a tělovývchovy informuje, že termín konání jednotné přijímací zkoušky ve školním roce 2020/2021 se mění takto: